Projekty online

 Wykonywanie projektów wnętrz za pośrednictwem Internetu odbywa się podobnie jak w sposób tradycyjny, zmienia się tylko sposób komunikacji z Klientem – za pomocą środków telekomunikacyjnych ( e-mailem, telefonicznie i poprzez komunikatory internetowe). Propozycje projektowe są przesyłane klientowi w postaci plików graficznych.

Etap I

Kontakt mailowy określający zakres usług . Sprecyzowanie przez klienta preferencji projektu, budżetu itp.

W celu poznania oczekiwań klienta przesyłamy ankietę zawierającą szczegółowe pytania określające wyobrażenie o przyszłym wnętrzu.

Klient jest zobowiązany do przesłanie planu pomieszczenia, szkiców z wymiarami i dokumentacji fotograficznej aktualnego stanu wnętrza.

Po wstępnym omówieniu zlecenia, przedstawiamy wycenę i plan działania.

Etap II

Podpisanie umowy

Po zaakceptowaniu warunków przechodzimy do podpisania umowy. Oryginał dokumentu przesyłany jest pocztą tradycyjną lub jako skan.

Etap III 

2-3 projekty funkcjonalne obrazujące ogólny układ pomieszczenia. Projekty w formie rzutów 2D są przesyłane mailem w postaci  plików graficznych, są bazą do dalszej współpracy.

​Etap IV

​Wizualizacje 3D (przesyłane w formie plików graficznych)

Po zaakceptowaniu wybranego układu funkcjonalnego przechodzimy do tworzenia projektu w 3D. Wszystkie szczegóły są omawiane podczas kontaktu z klientem. Praca nad projektem trwa do ostatecznego zaakceptowania go przez Klienta. 

Etap V

Dokumentacja techniczna zawierająca szczegóły projektowe niezbędne do realizacji projektu przez wykonawców (przesyłane w formie plików tekstowych i graficznych). Całość dokumentacji jest identyczna jak w przypadku projektowania tradycyjnego, zmienia się tylko sposób przekazania (e-mail).

 

 

Forma elektronicznej współpracy uniemożliwia doglądania prac przez projektanta, natomiast solidnie przygotowana, szczegółowa  dokumentacja bez problemu pozwala na realizację projektu. W razie zaistniałych problemów i wątpliwości odnośnie realizacji służymy pomocą w formie kontaktu telefonicznego. 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now